Joanna Skoczylas

Funkcje

Rada Gminy

Radny (2014 - 2018)

Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Sportu

Zastępca przewodniczącego (2014 - 2018)

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący Komisji (2014 - 2018)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 23 marca 2016 19:52
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 447
04 maja 2017 18:49 Marek Strzelecki - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe 2016.
04 maja 2016 11:54 Marek Strzelecki - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe 2015.
26 marca 2016 19:07 Administrator - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe 2014.